نرم‌افزارهای تحت وب | پرسیناوب

نرم‌افزارهای مبتنی بر وب

ارائه امکانات ویژه و خاص منظوره با طراحی و پیاده سازی سفارشی؛ می‌تواند، باعث افزایش امنیت نرم‌افزار یا سایت، بهینه بودن استفاده از منابع، افزایش سرعت و بسیاری از فاکتورهای دیگر شود.برنامه نویسی سفارشی در وبسایت‌ها علاوه بر جذب مخاطب بیشتر می‌تواند، باعث افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو شود، که این مهم به تنهایی می‌تواند ضامن موفقیت شما در یک کسب و کار اینترنتی باشد.
icon
راهکارهای نوین
icon
کدنویسی
icon
استراتژی وب

نرم‌افزارهای مبتنی بر وب

طراحی و برنامه نویسی سفارشی وبسایت یا برنامه‌های خاص منظوره مبتنی بر وب می‌تواند تاثیر به سزایی در بهبود فرایند سرویس‌دهی و ارائه خدمات منحصر به فرد داشته باشد.علاوه بر تمام مواردی که در زیر اشاره شده است، ارائه امکانات ویژه و خاص منظوره با طراحی و پیاده سازی سفارشی؛ می‌تواند، باعث افزایش امنیت نرم‌افزار یا سایت، بهینه بودن استفاده از منابع، افزایش سرعت و بسیاری از فاکتورهای دیگر شود.برنامه نویسی سفارشی در وبسایت‌ها علاوه بر جذب مخاطب بیشتر می‌تواند، باعث افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو شود، که این مهم به تنهایی می‌تواند ضامن موفقیت شما در یک کسب و کار اینترنتی باشد.

طراحی وبسایت سفارشی

استفاده از پیاده‌سازی سفارشی، امکان طراحی واسط کاربر خاص منظوره و توسعه فرآیندهای مخصوص و ارائه امکانات منحصر به فرد در یک وبسایت می تواند تاثیر بسیار مناسبی بر روی مخاطبان شما داشته باشد. امروزه، افزایش تعداد وبسایت‌های شرکتی، فروشگاهی یا کسب و کارهای اینترنتی، باعث افزایش انتظار کاربران از وبسایت شده است. مخاطبان در مواجه با سایت‌های مبتنی بر سیستم های متن باز - اوپن سورس، به سرعت پی به مشابه بودن این سرویس‌ها با سایت‌های ارزان قیمت دیگر می‌برند و اعتماد خود را نسبت به کسب و کار از دست می‌دهند. ارائه سفارشی، امکانات ویژه و خاص منظوره و منطبق با نیاز مخاطب می‌تواند سرویس را در جذب هر چه بیشتر مخاطبان یاری نماید.

نرم‌افزارهای مبتنی بر وب

بستر وب با یک ساختار ذاتی شبکه‌ای می‌تواند برای هر سرویس نرم‌افزاری یک پلتفرم مناسب باشد. امکان دسترسی آسان در تمامی سیستم‌های عامل با یک کیفیت مانند ویندوز، اندروید، اپل، لینوکس ها و بسیاری دیگر ...، از مهمترین مزیت های ارائه خدمات کامپیوتری بر روی بستر وب می باشد.

راه‌حل فنی

پیشنهاد ما برای طراحی، پیاده‌سازی، راه اندازی، پشتیبانی و توسعه متناوب سیستم های مبتنی بر وب، از وب سایت های تجاری تا نرم افزارهای جامع مبتنی بر وب، استفاده از راه حل های یکپارچه ی برنامه نویسی شرکت مایکروسافت است. انتخاب ما برای پیاده سازی اکثر سیستم های مبتنی بر وب استفاده از:

  • پلتفرم ASP.NET Core با زبان #C برای پیاده سازی
  • استفاده از بانک های اطلاعاتی Microsoft SQL Server و SQLite
  • استفاده از MongoDB به عنوان NoSQL
  • استفاده از Entity Framework به عنوان ORM
  • غالبا از Bootstrap به عنوان CSS Framework
  • غالبا از AngularJS به عنوان JavaScript-based Framework
  • استفاده از LESS و Sass برای سفارشی سازی واسط کاربر صفحات
سیاست متن باز

قسمت هایی از کدهای پایه و منابع برنامه نویسی پرسیناوب هم اکنون بر روی DNN و به صورت متن باز - اوپن سورس توسعه می‌یابد. مشتریان، علاقه مندان و تیم‌های توسعه همکار می توانند از آن استفاده کرده یا درخواست تغییرات بر روی آن‌ها را داشته باشند.

ما بهترین تیم برنامه نویسی وب را در اختیار داریم.

تیم برنامه‌نویسی و طراحی صفحات وب و اپلیکیشن، دارای تحصیلات دانشگاهی از بهترین دانشگاههای کشور با دانش روز و تکنولوژی دنیا مطابق با اصول مایکروسافت و راهبری موتورهای جستجو

با ما در تماس باشید

6655-9981 021

6652-3566 021

admin@persinaweb.ir

شبکه های اجتماعی: 09125866101

تهران،ستارخان

جنب مسجدمهدی،پلاک 419

پرسیناوب متخصص طراحی وبسایت، طراحی سامانه‌های مبتنی بر وب، ساخت ربات تلگرام، طراحی سایت سفارشی و بهینه سازی سایت به همراه خدمات پشتیبانی سالیانه و امکان ثبت دامنه، خرید هاست و خرید SSL است

Empty
Click + to add content
Empty
Click + to add content
DNN